Hakkımızda
İnternet Mağazacılığı sektöründe www.tofisa.com güvenle alışveriş yapabileceğiniz sayılı platformlar arasındadır.

Asla ve Hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tarafımızda barındırılmaz ve 3D seçeneği ile telefonunuza gelen onay mesajı neticesinde ödemenizi yapabilirsiniz. (3D, bankanızda kayıtlı olan telefon numaranıza internet üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde onay mahiyetinde gönderilen 6 haneli şifredir ve bu şifre girilmeden hiçbir şekilde kartınızdan herhangi bir ücret alınmaz. Sipariş onay aşmasında 3D ile ödemeyi tercih edebilirsiniz.)

Kapıda Ödeme seçeneği ile kredi kartınız olmasa bile sitemizden anlaşmalı olduğumuz KARGO FİRMASI Kuryesine siparişinizin bedelini ödeyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yine Kapıda Ödemeyle Kapıda Kredi Ödeme yöntemiyle de siparişinizi verebilirsiniz.

SİTEMİZDE YAPTIĞINIZ İŞLEMLER HTTPS İLE GERÇEKLEŞİR SSL kelimesini muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur. SSL – HTTPS protokolü ile çalışan bir veri şifreleme teknolojisidir. Aşağıdaki örnek görselde olduğu gibi, telefonlarınız, kullandığınız tarayıcılarınızda ‘’Bağlantı Güvenli’’ şeklinde bir uyarı gösterilir. Bu uyarıyı görmediğiniz herhangi bir siteden alışveriş yapmanızı da ayrıca önermiyoruz.

 Tofisa SSL Güvenlik Sertifikası

Sizde yukarıdaki görselde olduğu gibi asma kilit işaretine tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Tofisa Güvenlik SSL Sertifikası

Sitemizde gezinirken yaptığınız veri alışverişleri tamamen şifrelenir ve telefonunuz ile Bulut Sunucu arasında kimsenin göremeyeceği bir hat oluşturur. Örneğin sitemizde arama bölümüne ‘’etek’’ yazıp arattığınızda biz arama bölümüne yazarken bu yazıdan haberdar olmayız. Aynı şekilde diğer tüm bilgiler bu şekilde şifrelenir. Benzer bir özellik en çok kullanılan WhatsApp Messanger programında da vardır, ilk defa bir kişi ile sohbet ederken, ‘’Bu Sohbet Uçtan Uca Şifrelenmektedir.’’ gibi bir mesaj görebilirsiniz. Bizde güvenlik seviyemizi en üst düzeyde tutarak, sizlere güvenli alışveriş sunuyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.