HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

tofisa.com ailesi olarak 12 seneyi aşkındır, Türkiye'de e-ticaret temellerinin yeni atılmaya başlandığı dönemden beri sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz!

Yurt içinde ve yurt dışında Tesettür Giyim'in öncüsü olduk.

Tesettür Giyim'de sektörün en uygun fiyat garantisini ve bununla birlikte en yüksek hizmet kalitesini sunmak için gösterdiğimiz çaba, adımızı sektöre altın harflerle yazdırmamızla karşılık buldu.

Geldiğimiz noktada, yurt içinde binlerce firmaya ve milyonlarca kişiye, yurt dışında ise 100’den fazla ülkeye ihracat yaparak hizmetimize devam ediyoruz.

Milyonlarca tesettürlü kadının tercihi olmamız ile gücümüze güç katmaya ve Tesettür Giyim’in modasına yön veriyoruz.

Güvenli alışverişin sırrı tofisa.com’da!

Tüm ödeme yöntemlerinde, sanal pos sisteminde ve kişisel bilgilerinizin korunması hususunda çok sıkı önlemler alıyoruz.

İnternet sitemiz, "SSL" adı verilen, veri şifreleme teknolojisiyle çalışır. Kredi kartı bilgileriniz asla ve hiçbir zaman arşivlenmez, sistemimizde barındırılmaz. Cep telefonunuza gelen onay kodu ile güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca; diğer ödeme yöntemi olan "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneği ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının çalışanlarına kapınızda ödeme yapabilirsiniz.

Uygun fiyata şık giyinmek Tofisa ile mümkün.

Tesettürlü kadınların sesine kulak vererek, ürün tasarımlarımızı hayalinizdeki gibi yapmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerin tasarım aşamasından kapıda teslim aldığınız aşamaya kadar tüm süreci bizzat kendimiz titizlikle yürütüyor ve takip ediyoruz.

Kalite ve tasarım konusunda "İstanbul'dan Dünyaya" derken, fiyat konusunda ise "Fabrikadan Halka" diyoruz.

Birlikte büyüyoruz.

Üretimden lojistiğe, müşteri hizmetlerinden tasarımcılara, fotoğraf ve video ekibimizden üst yöneticilerimize kadar onlarca departmanı içinde barındıran kocaman bir aileye sahibiz ve her geçen gün büyüyoruz.

Her gün kendimizi yenileme ve sizlerin kalbinde daimi olma gayreti içerisindeyiz. Ve son olarak; Moda ile Tesettür Giyim arasındaki köprü olmaya her zaman devam edeceğiz.

TOFİSA TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.