Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Tofisa.com’dan vermiş olduğunuz siparişiniz/siparişleriniz, (Hafta İçi Pazartesi ve Cuma – Hafta Sonu Cumartesi günleri – Kargo Firmasının Mesai günleri ve Çalışma Saatleri baz alınarak) en ksıa süre içerisinde kargoya teslim edilir.

Örneğin Pazartesi günü 13:00’da sipariş verdiğiniz zaman ürünleriniz hazırlanarak 24 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Bu aşamadan sonra tarafınıza siparişinize ait takip numarası SMS olarak gönderilir ve siparişinizi kargo firması tarafında takip etmeniz gerekir. Siparişinizi oluştururken kullandığınız telefon numarası doğru değilse SMS tarafınıza ulaşmayacaktır, bu durumda “Üye Girişi” yaparak, “Siparişlerim” sayfasından takip edebilirsiniz ya da “Kargo Takip” menüsünden yine siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişiniz kargo firmasına verildikten sonra Tofisa.com (İstanbul) uzaklığına göre teslimat süreniz değişkenlik gösterir. Türkiye genelinde en kısa süre içerisinde kargo teslim edilmektedir. Ancak bazı mobil bölgeler (Kargo firmalarının sadece belirli günlerde gittiği bölgeler) belirtilen teslimat süresinden daha uzun sürede teslim edilebilir veya kargo firmasının şubesinden teslim alınmak üzere şubede bekletilebilir. Bu durumda ilgili kargo firmasını arayarak kargonuzun siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili bir aksilik olması durumunda üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bu nedenle sisteme girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekli ve önemlidir.

Bayram, tatil, yılbaşı gibi özel seçili günlerde kargo firmasının çalışma saatleri baz alınarak teslimat yapılmaktadır. Bu günlere yakın günlerde sipariş oluşturup, mobil bölge gibi bölgelere teslim olmaması durumunda tofisa.com sorumlu tutulamaz.

Satın aldığınız ürünler E-POSTA ve/veya SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta olmaması durumunda konu ile ilgili tarafınıza SMS ve/veya E-POSTA yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih bildirilecektir.

 

Siparişiniz KREDİ KARTI ile oluşturulduysa ve satın aldığınız ürün/ürünlerin stokları yoksa, ilgili miktar tarafımızda bakiye olarak saklanır ve tarafınıza bilgi verilir. Dilerseniz o bakiye kadar başka bir sipariş oluşturabilir veya ücret iadesini isteyebilirsiniz.

 KREDİ KARTI ile yaptığınız siparişlerin bakiyesi tarafımızda sınırsız sürede bekletilir.

Ürünü koşulsuz 14 günde iade edebilirsiniz. (Kapıda Ödemeli siparişlerde ücret iadesi bulunmamaktadır.)

Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerde ücret iadesi bulunmaktadır.

www.tofisa.com tarafından kaynaklanan hatalarda kargo ücreti de iade edilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.