İade İşlemleri
 • Kapıda Ödeme ile İade

  Siparişinizi kapıda ödeme ile gerçekleştirdiyseniz maalesef ücret iadesi alamıyorsunuz. Bunun yerine DEĞİŞİM işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Değişim İşlemi Nasıl Yapılır?

  Değişim işleminde, ürününüzü niçin değiştirdiğiniz konusunda iki adet işlem vardır.

  1-Ürün Defolu, Hatalı veya ayıplı geldi.

  Ürün www.tofisa.com tarafından ALICI'ya atfedilemez şekilde hatalı geldiyse, 0850 480 24 44 numaralı telefonu arayarak, anlaşmalı olduğumuz KARGO FİRMASININ ücretsiz geri gönderim kodunu alarak ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Bu durumda tarafınızdan herhangi bir ücret alınmaz.

  2-Ürün bedeni küçük, kumaş kalitesini beğenmeme.

  Bu gibi durumlarda ise, 7 TL bize gönderim bedeli, 7 TL'de ürünü www.tofisa.com'un gönderim bedeli bulunuyor. Bu durumda ürünü anlaşmalı olduğumuz KARGO FİRMASIYLA bize gönderebilirsiniz.

 • Kredi Kartı ile İade

  Siparişinizi Kredi Kartı ile gerçekleştirdiyseniz ve herhangi bir sebepten dolayı ürünü iade edip, ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz bunun yerine DEĞİŞİM  işlemi de geçrekleştirebilirsiniz.

  Ücret İadesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Ücret İadesi işlemi için iki adet yöntem bulunmaktadır.

  1-www.tofisa.com adresine ''HESABIM'' alanından giriş yaparak, ''SİPARİŞLERİM sekmesine gelip, ilgili siparişinizin DETAYLARI kısmından İADE talebinde bulunabilirsiniz. İade talebiniz akabinde siparişinize ait ürünlerden hangilerini iade etmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz KARGO FİRMASIYLA ürünleri bize göndermeniz gerekmektedir. 

  İade nedeniniz www.tofisa.com tarafından yaşanan bir hatadan kaynaklanıyorsa 0850 480 24 44 numaralı telefondan ÜCRETSİZ KARGO KODUNU'' temin ederek, ürünleri bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

  İade nedeniniz www.tofisa.com tarafından yaşanan bir hatadan kaynaklanmıyorsa ürünü size getiren kargo firmasına giderek BU KARGOYU TOFİSA.COM'A GÖNDERMEK İSTİYORUM. demeniz yeterlidir. Bu işlemde ürünelrin bize geliş bedeli olan 7 TL KARGO ÜCRETİ size aittir.

  Ürünler bize ulaştığında bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Bu SMS'in ardından bizi arayarak DEĞİŞİM veya ÜCRET İADESİ isteğinde bulunabilirsiniz.

  www.tofisa.com olarak anlaşmalı olduğumuz bankalardan sadece CUMA GÜNLERİ işlem gerçekleştirdiğimizden, talebinizden sonraki CUMA GÜNÜ ücret hesabınıza yatırılacaktır.

  2-İade işlemlerinde doğrudan müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek istiyorsanız 0850 480 24 44 numaralı telefonu arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. 

  Ardından ürün/ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile bize göndererek ürünlerin tarafımıza ulaşmasını bekleyiniz.

  İade nedeniniz www.tofisa.com tarafından yaşanan bir hatadan kaynaklanıyorsa müşteri temsilcilerimizden ÜCRETSİZ KARGO KODUNU temin ederek, ürünleri bize ücretsiz olarak gönderebilirsinz.

  İade nedeniniz www.tofisa.com tarafından yaşanan bir hatadan kaynaklanmıyorsa ürünü size getiren kargo firmasına gderek BU KARGOYU TOFİSA.COM'A GÖNDERMEK İSTİYORUM demeniz yeterlidir. Bu işlemde ürünlerin bize geliş bedeli olan 7 TL KARGO ÜCRETİ size aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.