Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

Moda dünyasında birçok farklı giyim anlayışına yer veriliyor. Bu anlayışlardan biri de hiç kuşkusuz muhafazakâr giyim şeklidir. Son derece şık tasarımların boy gösterdiği tesettür giyim alanında kadınlar aradıklarını çok rahat bir şekilde bulabilme imkânına sahip oluyorlar. Kumaşların göz alan dokusu sade ve zamansız tasarımlar ile bir araya geldiğinde ortaya çıkan ürünler kadınların gardıroplarında geniş yer buluyor. Özellikle stil düşkünü kadınlara fazlaca hitap eden tesettür giyim ürünleri şıklıktan ziyade farklı amaçlara da hizmet vermektedir. Günün yoğun koşturmacasında hem rahat hareket kabiliyeti sunan hem de tarz görünmenize olanak tanıyan parçalar üretiliyor. Bu ürünler içerisinde tunik modelleri kadınların yaşamını kolaylaştıran parçalar denilebilir. Spor giyimde ve klasik giyimde çokça yer bulan tunikler kadınların gözdesi haline gelen ürünler arasındadır. Özellikle acil durumlarda tarzı tamamlamak adına birçok kadın tunik rahatlığından faydalanıyor denilebilir. Model ve renk skalasının çok geniş tutulduğu tuniklerde abiye, spor, klasik gibi çok farklı seçenekler bulunuyor. Abiye tuniklerde şifon detaylarının yoğun olarak kendini hissettirmesi ve asimetrik kesimlerin bolca kullanılması kadınların çok fazla arayış içerisine girmesini gerektirmiyor. Abiye tunikler kadınlara alışveriş kolaylığı sağlarken aynı zamanda kalabalık organizasyonlarda aradıkları şıklığı da fazlası ile sunmaktadır. Bunların yanında spor kesim tesettür ürünler de kadınlara büyük destek veren ürünler arasındadır. Özellikle takım şeklinde satılanlar vazgeçilmez ürünler arasındadır.

Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Modelleri

Giyim anlayışı olarak tesettür giyimi benimseyen kadınlar moda konusunda son derece şanslı denilebilir. Çünkü bu giyim alanında oldukça fazla model seçeneği bulunuyor. Her şeyden önemlisi ürün çeşidinin bol tutulduğu tesettür giyimde her ürünün de kendi içerisinde çok farklı modelleri bulunuyor. Son yıllar da kadınlar arasında çabasız şıklık yarışının başlaması da kadınların özellikle kombin ürünlere yönelmesine neden oldu denilebilir. Çünkü kombin olarak satılan ürünler de çok fazla uğraşma gerektirmeyen tasarımlar yer almaktadır. Şehirli kadın imajını fazlası ile yansıtan bu kombin takımlar ikili ya da üçlü olarak tasarlanan ürünlerdir. Pantolon ve tunik takımlar günlük yaşamda en fazla tercih edilenler arasında yer alsa da modayı yakından takip eden tesettürlü hanımlar panço gibi daha farklı kesimlere de yer veriyorlar. Kadınların tüm moda ihtiyaçlarına geniş ölçüde yer veren tesettür giyim parçaları kombin kolaylığı sağlarken aynı zamanda günlük yaşantıda son derece şık görünebilme olanağı da sunmaktadır. Farklı kesimlerden yararlanılan ürünlerde salaş modeller ön plandadır.

Tesettür Giyim Modelleri Ve Fiyatları

Tesettür Giyim Modelleri Fiyatları

Tesettür kullanan kadınların en büyük avantajları da çok farklı model seçenekleri bulabilmelerine olanak tanınmasıdır. Elbise, tunik, ferace ve pantolon seçeneklerinde oldukça zengin sunumlar yapılıyor. Özellikle elbisenin son yıllarda yeniden popülerlik kazanması kadınların zamansız şıklık elde etmesinde büyük bir destekçidir. Elbise modelleri içerisinde tek parça olarak sunulan tasarımlar yanında ceket elbise ya da yelek elbise şeklinde ikili takımlar da sunulmaktadır. Bunlar da kadınların kombin yapma çabasını ortadan kaldırmaktadır. Hazır olarak satılan bu ürünler çok uygun fiyatlarda sunulduğu gibi kadınların beden ölçüleri ile de tam bir uygunluk arz etmektedir. Tarzı tamamlamak adına kadınlar şık eşarp seçimleri yapabilir ve dilerlerse bu ürünleri minimal takım seçimleri ile de tamamlayabilirler. Daha klasik giyinmeyi seven kadınlar için de farklı ve modası geçmeyecek tasarımlara yer veriliyor. Önden düğmeli, yakalı ve belden kemerli olan elbiseler hem yıllarca modası geçmeden giyilebilecek bir modeldir hem de kadınlara aradıkları zarafeti fazlası ile verecek bir tasarımdır.

En Uygun Tesettür Giyim Ürünleri

En Uygun Tesettür Giyim Ürünleri

Kadınlar tesettür alışverişi yaparken yalnızca kıyafetin zarafetine değil aynı zamanda fiyat bilgisine de bakıyor. Ancak tesettür giyim sektöründeki fiyatlar kadınları korkutacak türden fiyatlar değil. Hemen her kadının satın almasına olanak tanıyacak ürünler olduğu söylenebilir. Tesettür giyim ürünleri içerisinde en iyi tasarımlar en rahat olan modellerdir. Çünkü gün içerisinde içinde rahat edilmeyen bir kıyafet genelde gardırop beklemeye aday bir kıyafettir. Böyle yanlış seçimler yapılmaması için de beden ölçüsüne uymayan kıyafetlerin tercih edilmemesi gerekiyor. Tesettür kıyafet seçimi yaparken yaşantınızın şeklini de göz önünde bulundurmalısınız. Çalışan kadınlar çok şık olan geniş etek kemer kombinlerinden yararlanabilirler. Bu etekleri klasik rahat bir bluz ile tamamlayabilirler. Ancak çalışmayan hanımlar kendileri için biraz daha rahat olan tasarımları tercih edebilirler. Bunlar genelde tunik pantolon şeklinde tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünlerde çok şık detaylar göze çarpmaktadır. Kemer ile hareketlendirilen tunikler özellikle sıradan bir günde dahi özgün bir duruş elde etmenize yardımcı olmaktadır. Tesettür kıyafetlerde kalite her zaman önemli bir detaydır.

Tesettür Giyim İle Modayı Yakalayın

Tesettür Giyim İle Modayı Yakalayın

Tesettür giyim içerisinde birçok ürün yelpazesi bulunuyor. Tüm ürünler kaliteli olarak karşınıza çıkar. Görsel tasarımları ise üst seviyede bulunur. Bu sayede istediğiniz kombini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Gündelik kullanım için uygun olan tesettür giyimde zarif görseller dikkat çekici bir konumda yer alıyor. Bu tarz ürünler sayesinde modayı yakından takip edebilirsiniz. Özel tasarıma sahip ürünler üzerinizde oldukça şık duracak ve istediğiniz şıklığı kazanmanıza katkı sağlayacaktır. Profesyonel bir tasarıma sahip olan ürünler ile istediğiniz kombini kolaylıkla yapabilirsiniz. Abiye elbiselerden gündelik modellere kadar geniş bir ürün seçeneği sizleri bekliyor. Alımlarınızda mutlaka zarif ve estetik modellere yönelin. Renk uyumuna da dikkat ederek kombininizi tamamlayın.

Tesettür Giyim En İyi Kombin Önerileri

Tesettür Giyim En İyi Kombin Önerileri

Tesettür giyimde kombin yapmak istediğinizde ve unu günlük olarak kullanmak isterseniz tunik ve pantolon ikilisine önem verin. Canlı renk tonlarından oluşan tunikler sizin için rahat ve tarz görünmenize katkı sağlayacaktır. Eşarp seçiminde de mutlaka canlı renk tonları ile destekleme yapabilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde zarif bir sunum oluşturabilirsiniz. Tesettür kombinlerinde renk uyumu da modayı yakalamanıza yardımcı olacaktır. En yeni çıkan tasarımları ve modelleri takip edebilir ve günlük hayat içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz görsel sonucu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Abiye modellerinden diğer tesettür modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor.

Tesettür Giyim Çeşitleri

Tesettür Giyim Çeşitleri

Tesettür giyimde birçok model sunulur. Bu modeller tarz görünmenize katkı sağladığı gibi estetik bir görselin de oluşmasına yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olan modeller sayesinde işelrinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Davet ve organizasyonlar için de özel tasarıma sahip olan modeller profesyonel bir kullanım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Tesettür giyim çeşitleri arasında günlük kullanıma uygun olan tunik modelleri de yer alıyor. Canlı renk tonlarından oluşan bu modeller sayesinde spor bir tarz da oluşturabilirsiniz. Bu spor tarz sayesinde zarif ve estetik bir görselin oluşmasına katkı sağlar. Geniş ürün yelpazesi sayesinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

En Yeni Kreasyon Modelleri

En Yeni Kreasyon Modelleri

Tesettür giyim çeşitleri zarif ve şık olmaları ile ön planda yer alır. Günlük kullanıma uygun ferace modelleri sayesinde tarz bir kombin oluşturabilirsiniz. Sizde modelleri inceleyebilir ve kaliteli seçimler yapabilirsiniz. En yeni modellerde oluşturulan uyumluluk sizin daha şık olmanıza katkı sağlar. Giyim çeşitleri arasında bulunan elbise modelleri de modern tasarım ile hazırlanarak sunulur. Buda kullanımda en iyi görseli oluşturmanıza imkan veriyor. Sizde tüm modellerin özelliklerini inceleyebilir ve buna bağlı olarak en yeni kreasyon arasından seçimler yapabilirsiniz. Giyim fiyatları ise ekonomik olarak karşınıza çıkar. Tarzınız ile kaliteli bir görsel istiyorsanız kaliteli modeller tercih edilmelidir. Bu sayede estetik bir sonuç oluşturulacaktır.

Ucuz Tesettür Giyim

Ucuz Tesettür Giyim

Günlük ve özel günlerde kadınlar her zaman güzel giyinmeyi arzular. Ülkemizde birçok kadın moda anlayışı dâhilinde kıyafet tercih ediyor. Tesettürlü bayanlar için ülkemizde birçok farklı model üretiliyor. Tesettür kullananlar için, birbirinden farklı kıyafet modelleri değişik tarzlarda ve değişik türlerde tesettür kullanan bayanların beğenisine sunuluyor. Kapalı bayanlar kendilerine uygun kıyafeti tercih ederken ucuz olması ve kaliteli olmasına dikkat ediyor. Kıyafet alışverişi yaparken ucuz tesettür giyim olmasına özen gösteriyor. Tesettür giyim kapsamında birbirinden farklı modeller bulunuyor. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kıyafetler üzerinde de birçok farklılık ve model anlayışı ortaya çıktı. Kıyafet tercih ederken vücut yapınıza göre tesettür kıyafetleri tercih ederseniz, hem şık hem modern bir hava yakalarsınız.

Kaliteli Ve Ucuz Tesettür Kıyafet

Kaliteli Ve Ucuz Tesettür Kıyafet

Tesettür kıyafetler arasında ucuz tesettür giyim arayan birçok kadın bulunuyor. Kapalı kadınlara özel olarak üretilen farklı elbise modelleri bulunuyor. Tunik, pantolon, elbise, gece elbisesi, yelek, kap, ferace, kapalı eşofman takımı gibi kıyafet türleri, tesettür kullanan kadınlar için farklı modellerde tasarlanıyor. Her türlü kapalı kıyafet modelleri ile farklı kombinler oluşturulabilir. Kombin oluştururken dikkat edilmesinde fayda vardır. Kapalı kıyafet modelleri arasında genellikle en çok tercih edilen tunik modelleri oluyor. Tunik modelleri ile hem gündüz özel günlerde farklı kombin oluşturulabilir. Tesettür giyimde en çok tercih edilen ve moda olan renkler, kiremit, hardal sarısı, kırmızı, mavi ve mavinin tonları oluyor. Ucuz tesettür giyim tercih ederek birbirinden güzel ve uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Tesettür giyim bugün kendi başına bi giyim sektörüdür. Birçok bayanın ilgi gösterdiği tesettür ürünlerinde renk açısından da oldukça farklı seçeneklerden bahsedilebilir. Bayanların tercihine göre yapılacak renk seçimleri hem gösteriş hem de kişilik açısından önemli izler taşır. Bayanlar tesettür giyimde ten rengine göre tercih yaparak doğru bir renk seçimi yapabilirler. Açık ten özelliğine sahip bayanlar yerine göre açık ve nude tonlar arasından tercih yapabilir. Koyu renk tonuna sahip bayanlarda çok açık renk kullanımı uygun bir görüntü oluşturmayan bir durumdur.
Bunun yanı sıra mevsimsel olarak da doğru renklerin tercih edilmesi mümkün olabilir. Kış mevsiminde koyu renk tesettür giyimleri, yaz mevsiminde ise açık ve canlı tonlarda tesettür giyim ürünleri tercih edilebilir.

Tesettür Giyimde Abiye Seçimi Nasıl Yapılır?

Tesettür giyim abiye konusunda oldukça fazla model çeşitliliği sunar. Tüllü ve dantelli modeller her kıyafette kendini gösteren modellerdir. Bu nedenle hemen her abiye tül ve dantel parçalar kullanılarak tesettür giyim ürünü haline getirilebilir. Son derece şık duran bu a biyelerde tene ve vücut özelliklerine göre tercih yapmak en doğru sonucu verir.
Gece davetleri için tercih edilecek abiyelerde gece ışıklarına uygun gösterişli ve koyu renk abiyeler tercih edilebilir. Gündüz gidilecek davetler için daha açık renk tonlar doğru bir tercih olacaktır. Bayanlar renk renklerini ortaya çıkartacak renk tonlarını tercih ederek de son derece doğru bir seçim yapabilir.

Tesettür Giyimde Tarz Nasıl Yapılır?

Tesettür giyim zengin çeşitliliğe sahip olan bir giyim dalıdır. Tesettür giyimde özellikle son dönemlerde birbirinden farklı modellerin olduğu bir gerçektir. Normal giyim ürünleri kadar ilgi gören tesettür giyim ürünlerinde her bayan kendi tarzını yaratabilir ve kendi zevkine göre giyim tarzı yaratabilir. Klasik giyimde bayanlar uzun etekli kombinler tercih ederken gençler bu konuda biraz daha spor modellere yönelir. Pantolonlu ve tunikli giyim tarzları günümüzün en fazla tercih edilen tesettür giyim kombin örnekleri arasında yer alır. Günlük giyim için tercih edilecek bir pantolon üzerine dökümlü tunikler birçok durumda hem kurtarıcı olur hem de son dere ce şık durur.

Tesettür Giyimde Bedene Uygun Model Nasıl Seçilir?

Tesettür giyim çok rahat kombin yapılabilen ürün çeşitliliğine sahiptir. Bol ve hatları belli etmeyen bu ürünler birçok durumda rahatça giyilip çıkılabilen ürün gruplarıdır. Bu nedenle tesettürlü hanımlar giyim ve kombin konusunda çok fazla problem yaşamadan kendilerine yakışan modeli tercih edebilir. Bedene göre en doğru tercihi yapmak için bayanların kendi bedenlerini tanıması gerekir. Daha geniş hatlara sahip bayanların boş kesimli kıyafet giymeleri bu konuda göze çarpacak olumsuzlukları engeller. Zayıf ve uzun boylu bayanlar düz kesim giyim ürünleri ile sade bir şıklık yaratabilir. Uzun dökümlü modeller uzun boylu bayanlarda son derece güzel durur. Ancak kısa boylu bayanların çok uzun boylu giyim ürünlerinden uzak durmaları gerekir.

Tesettür Modellerinde Rahatlık Seçimi Etiler Mi?
Tesettür giyim tercih ederken bayanlar vücut yapıları kadar rahatlığa da önem vermelidir. Tercih edilecek elbisenin rahat olması o elbisenin uzun süre boyunca giyilebilmesi anlamını taşır. Bu nedenle tercihlerde rahatlık konusu da göz önüne alınmalıdır. Rahat olmayan elbise birkaç kullanımın ardından rafa kaldırılmaya mecburdur. Ancak rahat olan ve esnek olan kıyafetler uzun dönemler boyunca tercih edilebilir özelliğe sahiptir. Esnek bir elbise her yapıya uyar ve bayanların vücut yapısı değişse bile tercih edilir. Sosyal yaşamda rahat hareket etmeyi ve kendini rahat hissetmeyi sağlayan rahat tesettür kıyafetleri bayanların gündelik anlamda da en öncelikli tercihleri arasında yer alır.

Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları
Tesettür elbise modelleri; tesettürlü bayanlar için her zaman kurtarıcı ürünlerdir. Tek başına kombine etme özelliği taşıyan elbiseler, rahatlığıyla da çok fazla tercih edilen ürünlerdir. Yaz ve kış ayları için her mevsime uygun tesettür elbise modelleri bulmak oldukça kolaydır. Yazın tercih edeceğiniz baharın renklerini taşıyan çiçekli elbiseler her zaman modaya uygun ve şık tasarımlardır. Tesettür elbiseler, hem günlük yaşamdan hem de gece hayatında kullanılmaya uygun kıyafetlerdir. Tesettür elbiselerde dikkat edilmesi gereken kullanılan eşarp ve şalın elbiseye uygun olması gerekmektedir. Renkli seçilmeyen eşarp veya şal renk karmaşasına yol açabilmektedir. Günlük kullanımda kullanılan elbiselerde kullanılan şal ve eşarplar daha rahat ve spor olması gerekmektedir. Gece giyilen tesettür elbise modellerinde ise, şık ve ipek eşarplar tercih edilmelidir.

Tesettür Giyim Ürünleri
Tesettür giyim modelleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birbirinden şık ve modern tesettür giyim kombinleri arasında en çok tercih edilen ürünler tunik pantolon, etek, gömlek, ikili takımlar, pardösü, ferace gibi modellerdir. Özellikle son yıllarda çok sık tercih edilen tunikler, etek ve pantolonlarla rahatlıkla kombine edilebilmektedir. Etekle kullanılan tunikler daha kısa modeller olurken, pantolonla tercih edilen tunikler daha uzun modellerdir. Her iki giyim tarzınada uygun renk ve seçenekte tunikleri her bütçeye uygun şekilde bulmak oldukça kolaydır. Ayrıca son yıllarda tesettür modelleri arasında ferace modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Fermuarlı ve düğmeli seçenekleriyle oldukça rahat ve şık kombinlerdir.

TL
69,90 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
109,90 TL
Şimdi: 69,90 TL
TL
79,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
109,00 TL
Şimdi: 49,90 TL
TL
109,00 TL
Şimdi: 49,90 TL
TL
109,00 TL
Şimdi: 49,90 TL
TL
109,00 TL
Şimdi: 49,90 TL
TL
59,90 TL
Şimdi: 19,90 TL
TL
59,90 TL
Şimdi: 19,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 19,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 19,90 TL
TL
49,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
69,00 TL
Şimdi: 39,90 TL
TL
59,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
59,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
59,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
59,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
79,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
79,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
79,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
79,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
79,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
99,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
49,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
49,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
49,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
49,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
49,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
TL
69,90 TL
Şimdi: 29,90 TL
Toplam 594 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12
Tesettür Giyim
Tesettür Giyim

Günlük hayatta kullanılan birçok kıyafet bulunuyor. Kadınlar giyinmeyi ve kıyafet konusunda alışveriş yapmayı çok severler. Ülkemizde birçok kadın tesettür giyim konusunda seçenek sıkıntısı yaşıyordu. Zamanın ilerlemesi ve modaya olan ilginin artması ile birlikte, tesettürlü kadınlar için de birçok kıyafet modeli üretilmeye başladı. Tesettürlü kadınlar için farklı tarzda elbise modelleri, tunik modelleri üretiliyor. Kadınlar giyim konusunda her zaman özenli davranır ve güzel giyinmeyi tercih eder. Renk uyumu ve kıyafetin duruşu her zaman için önemlidir.

Tesettür Giyimde Pantolon Modelleri
Tesettür Giyimde Pantolon Modelleri

Tesettür giyim kapsamında ülkemizde birçok kıyafet modeli üretiliyor. Kapalı bayanların kıyafet ihtiyacını karşılamak için üretilen kıyafet modeller, son zamanlarda farklı boyutlarda ve farklı tarzlarda üretiliyor. En çok tercih edilen pantolon modelleri tesettür giyime uyarlanarak tasarlanıyor. Pantolon modelleri arasında üretilen bol ve salaş pantolonlar her zaman beğeniliyor. Yüksek belli ve cepli pantolon modelleri spor tarz sevenler için ideal olan ürünlerdir. Ayrıca bu tarz pantolon modellerini kemer ile kombinleyebilirsiniz. Pantolon modelleri ile gündüz ve gece davetlerinde şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Pantolon tercih ederken vücut yapınıza uygun ve hatlarınızı aşırı belli etmeyen pantolonları tercih etmelisiniz. Tesettür kıyafetler kapsamında üretilen pantolon modelleri genellikle, yüksek belli ve salaş olarak üretiliyor. Sezonda en çok kullanılan renkler kiremit rengi, hardal sarısı, kırmızı, krem rengi ve siyah oluyor. Sizler kendi renk ve zevk tercihinize göre ayarlamaları yapabilirsiniz.

Tesettür Hırka Modelleri
Tesettür Hırka Modelleri

Tesettür giyimde kadınların en çok kullanmış olduğu kıyafet türleri arasında hırka modelleri bulunuyor. Hırka modelleri genellikle kış aylarında ve bahar aylarında tercih ediliyor. Hırka modelleri arasında uzun ve salaş olanlar tesettür giyimde en çok tercih edilen modellerdir. Özellikle uzun boylu kadınların tercih edeceği ayak bileklerine kadar uzanan hırka modelleri, sizi tarz bir hale sokabilir. Hırka modelleri arasında kollarında ve boyun kısmında pelüş detaylı hırkalar dikkat çekici oluyor. Genellikle aksesuarlı modellerde tesettürlü bayanlar tarafından tercih ediliyor. Belden kuşaklı, kollarında ve boyun kısmında işlemeleri bulunan, herhangi bir aksesuara sahip olan hırka modelleri şık bir hava yakalamanızı sağlar. Hırka modelleri ile gece ve gündüz davetlerinde, muhteşem bir görüntü yakalayabilirsiniz. Hırka modellerinde renklerde genellikle siyah, bordo, hardal sarısı ve kiremit rengi dikkatleri çekiyor.

Elbise Modelleri İle Tarz Olun
Elbise Modelleri İle Tarz Olun

Tesettür giyim için üretilen elbise modelleri ile tarz olmaya hazır olun. Tesettür giyimde en sık kullanılan kıyafet modellerinde bulunan elbiseler, günlük ve gece kullanımlar için uygundur. Gündüz kullanılacak olan elbise modelleri arasında volanlı pileli ve nakışlı modeller dikkat çekiyor. Ayrıca aksesuar detaylı, kemerli elbise modelleri son zamanlarda oldukça trend. Günlük hayatta kullanabileceğiniz elbiseleri rahat ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Gece kullanımlarında ise topuklu ayakkabılar kullanarak şık bir hale getirebilirsiniz. Gece için tercih edilecek olan tesettür elbise modelleri arasında, dantel detaylı ve güpür detaylı elbiseler ilgi çekici oluyor. Birbirinden farklı ve iddialı elbise modelleri ile hayatınızın her alanında şık olabilirsiniz.

Tarz Tesettür Giyimde Kullanılan Kıyafetler
Tarz Tesettür Giyimde Kullanılan Kıyafetler

Üretilen birçok kıyafet tesettür giyim adı altında üretiliyor. Tesettür giyimde bulunan birçok model günlük ve gece hayatlarında kullanıma uygundur. Pantolon modelleri, ferace modelleri, tunik ve bluz modelleri, eşofman ve elbise modelleri, tesettür giyim için uygun bir şekilde üretiliyor. Tesettür giyimde kullanılan kıyafetler ile hem spor hem de şık kombinler oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız kombinlerde renk tonlaması ve aksesuar seçimler dikkat ederseniz, tarz bir kombin oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.