TESETTÜR FERACE

TESETTÜR FERACE NEDİR?

Osmanlıdan günümüze kadar uzanan çarşaftan daha eski bir geçmişi olan feraceler tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerdir. Tesettür konusunda sürekli “Acaba Ne Giysem?” diye düşünen hanımların en kolay, en rahatlıkla tercih edebileceği ürünler olmakla birlikte, tek parçada rahatlıkla görünümlerini tamamlayabilirler. İçinde rahatlıkla hareket edebileceğiniz şekilde esneyen, terletmeyen, iç göstermeyen şekilde tasarlanmış olup kolaylıkla da giyinebilmeniz için önden düğmeli, fermuarlı ve çıt çıt düğmeli olarak tasarlanmışlardır. Yılın tüm aylarında tercih ederken asla tereddütte kalmamanız için en kaliteli ürünleri siz sevgili müşterilerimiz için üretiyoruz. Kışın tercih ederken sizi sıcak tutabilmesi için daha kalın yünlü kumaşlar tercih ediyoruz. Yazları ise sizi daha serin ve rahat olmaları için ince krep kumaşları tercih ediyoruz. Tercih ederken tereddütte kalmayın diye yurt içi ve yurt dışından alışveriş yapan müşterilerimiz için dünya standart beden ölçülerine göre üretim yapıyoruz. Tüm kategorilerimiz de olduğu gibi bu kategorimizde de her modeline her desenine uygun ürünler bulunmakta. TOFİSA olarak ürettiğimiz her ürün gibi ferace kategorisinde ki ürünlerimizde de aynı hassasiyet ve özenle davrandık.

FERACE MODELLERİ

Ferace Modelleri

Kaliteli, uygun ve yeni ürünleri her zaman siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde sunmaya çalışıyoruz. TOFİSA olarak geniş ürün kapasitemizle her zaman sizlerin beğenisine çıkamaya hazırlanıyoruz. Bu sezon da çokça tercih edilen ve edilmeye devam edecek olan yepyeni ferace modellerini sizler için derledik. Sezonun trend renk, desen ve kumaş modellerinden oluşan çeşit çeşit feraceler. Feraceler en eskiden günümüze gelen, tesettürün en iyi simgeleyen ürünlerdir. Eskiden hem kadın hem de erkeklerin birlikte kullandığı ve sadece siyah renkleri bulunan feraceleri günümüzde ise sadece kadınlar tercih etmekte. Zamanla feraceler e çeşitli düzenlemeler yapılarak kaban, pardösü, kap, trençkot vb. modeller üretilip dış giyim açısından daha çok çeşit sunulmuştur. Model açısından da feraceler zamanla değişim göstermiştir. Pul işlemeleri, manşetli kollar, vatkalı omuzlar, fermuar detayları, etek modelleri gibi çeşitlerini günümüzde mevcuttur. Tek parça olarak kullanıma oldukça uygun ve iç göstermeyen kumaştan özel olarak üretilmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında kullanabilmeniz açısından için iki mevsim için ayrı ayrı üretilmesiyle beraber dört mevsimde kullanabileceğimiz kumaşlardan üretimleri mevcuttur. Yaz aylarında en çok tercih edilmekte olan soft, açık, terletmeyen kumaşta (Medine İpeği, Krep) ürünler olup kış aylarında ise daha koyu, pastel renklerde ve kalın kumaşlardan (Kalın Krep, Yünlü Kumaşlar, Çuha) üretilir. Siz değerli müşterilerimiz de tercih edeceği mevsime göre binlerce çeşit arasından kendinize en uygun modelleri burada bulabilirsiniz.

TESETTÜR GİYİM FERACE

Tesettür Giyim Ferace

Kullanımı çok eskiye dayanan, özellikle Osmanlıdaki Türk kadınlarının dışarı çıkarken üzerlerini örtmek için (zenane) kullandığı aynı zamanda erkeklerin ve dervişlerin de giymiş olduğu (merdane) geniş ve ayak bileklerine kadar uzun eteği olan çoğunlukla siyah, yeşil ve koyu tonlarda üretimi olan ürünlerdir. Günümüzde ise çok farklı modellerde üretimi olup her zevkten ve her kesimden insana hitap edip rahatlık isteyen herkesin en çok tercih ettiği ürünlerdir. Bu sezonda ise daha canlı ve daha göz alıcı modelleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Kapişonlu, cepli, fermuarlı, düğmeli gibi modelleri üretilmektedir. Kullanımı açısından kombin yaparken zorlanmayacağınız ürünlerdir. Tek parça olarak kullanılan feracelerin tüm mevsimler için üretimi olup ilkbahar ve yaz gibi sıcak aylarda ince iç göstermeyen krep, medine ipeği, çuha gibi kumaşlar tercih edildiği gibi açık renkler daha serin tutacağından bu şekilde üretilir. Sonbahar ve kış aylarında ise daha koyu renkler tercih edilirken aynı zamanda kalın keten, kalın yünlü, kalın krep kumaşlardan üretilen modellerini kullanabilirsiniz. Müslümanlığın en büyük vazifelerinden olan hac ve umreye gidecekler olanların da tercih etmeleri açısından rahat etmeleri için daha ince kumaştan ve daha geniş kesimden üretimleri mevcuttur. Tesettür'ün en gözde markalarından olan TOFİSA her sezon olduğu gibi bu sezonda da farkını ve tarzını yeni modellerinde yansıtmakta. Yeni sezonda seveceğiniz ve size çok yakışacağını düşündüğümüz ferace modellerini sizlerin beğenisine sunduk. Farklı renk, kumaş ve modellerde üretmiş olduğumuz en güzel ve uygun feraceler TOFİSA da.

FERACE SATIN AL

Ferace Satın Al

Modern zamanın tesettür konusunda en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan feraceleri satın almak için en doğru adrestesiniz. Tofisa Giyim tesettür markaları arasında en geniş ürün kategorisine sahip olmasıyla bu kategorideki farklı birçok ürünleriyle de sizlerle. Ferace satın almak isteyenlerin binlerce model arasından seçebileceği ürünler bulunmakta. Görünümünüzü tek ve şık bir parçayla tamamlamak için sizde bir ferace satın alabilirsiniz. Süet kumaş, nubuk kumaş, çuha kumaş, Medine ipeği kumaşı, krep kumaş, yünlü kalın kumaş gibi çeşitli kumaşlardan olan üretimleri ile her sezon, her mevsime uygun ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Mevlana model, beli büzgülü model, önden düğmeli model, fermuarlı model, çıtçıt düğmeli model, yandan bağlamalı model gibi birçok kullanımı kolaylaştıran modelleri de ferace kategorimiz de bulunmakta. Özel gün ve günlük giyim stilinize uyum sağlayan yeni sezon ve indirimli ferace modellerini inceleyip hemen satın alabilirsiniz. Ferace satın alırken en çok dikkat edeceğiniz konu öncelikle hangi mevsimde tercih edeceksiniz, hangi kumaşlarda rahat edebilirsiniz, tarzınızı en iyi hangi desen veya renk ile yansıtabilirsiniz. Bu gibi şeylere karar verdikten sonra bir ferace satın almanız daha kolay olur. En hızlı şekilde ferace satın almak için Tofisa.com'u ziyaret edin.

FERACE ÜSTÜNE HIRKA

Ferace Üstüne Hırka

Modern zamanın çokça tercih edilen ürünlerinden olan feraceleri üzerine hırka giyerek de kombinleyebilirsiniz. Ferace üstüne hırka modelleri ile de tarzınızı farklı bir şekilde yansıtabilirsiniz. Feracelerimizi eğer hırka ile kombinleyeceksek iki rengin birbirine çok zıt ve aynı olmamasına dikkat etmeliyiz. Giydiğimiz feracenin modeli daha sade olursa üzerine tercih edeceğimiz hırkanın model açısından çeşitliliği fazla olur. Feracenizin düz kesim olması 'ferace üzerine hırka' kombinimizi daha rahat yansıtmamızı sağlar. Feracemiz daha açık tonlarda olursa üzerine koyu bir hırka tercih ederek hoş bir görüntü elde edebiliriz. Ferace üstüne hırka kombini yapılırken kullanacağınız hırkanın daha kalın ve yünlü olması, feracenin üstüne giydiğimiz zaman hareketlerimizi kısıtlamaması açısından önem sağlar. Ferace üstüne hırka giyeceğimiz zaman feracemizin omuzlarında işleme, boncuk gibi detayların olmamasına dikkat etmeliyiz çünkü hırkanın altından potluk, iz gibi görüntüler oluşabilir. Kullandığımız hırkanın boyu feracemiz ile aynı boyda olursa daha tarz bir görünüm olur ama kullandığımız hırkanın boyu feracemizden daha kısa olursa görünümümüz spor olur. Sizde hangi tarzda görünüş elde etmek istiyorsanız seçin ve her zaman en uygun, en kaliteli, en tarz, en yeni ürünlerimiz ve çok çeşitli modellerimiz ile Tofisa.com'u ziyaret edip hemen bir ferace üstüne hırka kombini oluşturabiliriz.

Sırala:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.