Tesettür Abiye modelleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler!

Tesettür Abiye modelleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler!

14 Kasım 2019

Tesettür giyimde hanımların hiç vazgeçemediği ürünlerden biride abiye modelleridir. Bu yazımızda tesettür giyim ve abiye elbiselerin nerelerde giyildiği ve hangi ortama hangi renk tesettür abiyeleri tercih etmelisiniz, onlardan bahsedeceğiz ve biliyoruz ki Tesettür giyim ürünlerinin arasında, düğünlerde, mezuniyetlerde, özel gecelerde kullanılmak üzere vazgeçilmeyen bir ürün varsa tereddütsüz abiye diyebiliriz.

Tesettür Abiye modelleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler!

Tesettür giyim de tercih yapmadan önce belli bir stil (tarz) oluşturulması gerekiyor. Tesettür Abiye modellerinden yola çıkacak olursak birçok farklı model vardır. Yakası, etek ucu ve kolları fırfırlı, piliseli, dantelli, nakışlı, motifli ve daha birçoğu…

İlk olarak Tesettür Abiye modelleri arasında dikkat edilmesi gereken; Almak istediğiniz Tesettür Abiye modelinin fiziğinize uygun olup olmamasıdır. Bazı abiyeler çok güzel olsa bile vücut hatlarınıza uygun değilse yakışmayacaktır. Ve alacağınız ürünün alt kısmında beden bölümünde yazan dar kalıp yahut geniş kalıp olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Örneğin; Eğer zayıf bir fiziğe sahip iseniz eteği pileli yahut eteği kiloş ve yahut da kadınlar arasın da özel gecelerde tercih edilen balık model dediğimiz Tesettür Abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye modellerinin kumaşları da bunlar arasında, Kumaşın kalitesi, eğer kumaşı kalitesiz bir kumaş ise Tesettür Abiye modelini belli etmez. Bu sebepten dolayı seçtiğiniz Tesettür Abiye modelini alt kısmında açıklama bölümünü okumanızı tavsiye ediyoruz.

Tesettür Abiye Modellerini nasıl kombinlemeliyiz?

Bayanlar özel günler ve organizasyonlara çok dikkat etmektedir. Girdikleri toplum içerisinde beğenilmek bütün bayanların arzuladığı bir istektir. Bu nedenle Tesettür Abiye Modelleri seçerken istedikleri tarz da bir Tesettür Abiye modeli bulsalar da kombinlemekte karasız kalırlar. Örneğin; Gülkurusu bir Tesettür Abiye modeli seçtiniz, üzerine düz aynı tonlarda yahut bir tık açık tonda şalla yahut eşarpla altına ekru toprak tonlarında topuklu ayakkabı ve şeftali tonlarında makyaj ile komple bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Şule D.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.