GERİ
SAATLİK İNDİRİM

21733-RENKSIZ DERMOKİL Natural Skin Tarçın & Kil Toz Peeling 200 ml

Kdv Dahil
20,06 TL
Bedeninizi Seçin:
Beden Tablosu

STD

Stndart
Sepetinize beden eklenecek.

Ürün Özellikleri


ÖZELLİKLERİ


Doğal tarçın yağı, tarçın tozu ve kil içeriği ile peeling etki yapar. Cildi ölü deri tabakasından arındırarak temizler, canlandırır ve aromaterapik uygulama sağlar. Pürüzsüz bir görünüm kazandırır.Tarçın cilt sağlığı açısından etkili doğal bir bitki kabuğudur. Çok iyi antibakteriyel ve antioksidan özelliklidir. Bu özellikleri sayesinde terleme vs. gibi vücutta oluşabilecek kötü kokuları önleyicidir. Yaşlanmaya karşı cildi korur, antiaging etki yapar. Deri döküntükeri, tahriş ve enfeksiyon gibi sorunlara iyi gelir. Bu faydalı bitki kil ile birleştiğinde sinerjik etki olur.

ANA İÇERİKLER

KİL : Tek başına veya diğer maddelerle karışık olarak kullanılan kil, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, çok amaçlı ve kullanımı son derece basittir. Kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır. Terapi kil, aynı zamanda antiseptik, anti iltihabik ve analjeziktir.


GLİSERİN : Çok iyi bir nemlendiricidir. Farma özellikli gliserin kullanılmaktadır. Cildi besleme ve yumuşatma, çatlak ve kurulukları giderme özelliğindedir.


TARÇIN TOZU: Mükemmel bir antioksidan kaynağıdır. A,D,E ve K vitaminleri barındırır. Mikrop ve iltihap engelleyici özellikleri vardır. Tarçın, ölü cilt hücrelerinin çıkarılmasına yardımcı olur. Böylelikle cilde parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. mantar önleyici ve antibakteriyel özelliği sayesinde cildin iyileşme sürecini arttırmaya yardımcı olur.


ÜRÜN KULLANIMI


Islak vücudunuza dairesel masaj hareketleri ile uygulayınız. 5 dakika cildinizde bekletiniz. Sadece ılık su ile durulayınız ve kurulayınız.


UYARILAR


Harici kullanım içindir. Göze temasından sakınınız, teması halinde bol suyla durulayınız. Çocukların ulaşımından uzak, serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.