GERİ
SAATLİK İNDİRİM

21726-RENKSIZ DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap Avokado Yağı Kil Maskesi 220 ml

Kdv Dahil
21,24 TL
Bedeninizi Seçin:
Beden Tablosu

STD

Stndart
Sepetinize beden eklenecek.

Ürün Özellikleri


ÖZELLİKLERİ


Sen de kat kendin yap avokado yağı kil maskesi kil,avokado yağı, özel katkıları ve uygulama şekli ile etkili ve doğal bir bakım sağlar. Doğal peeling ve absorbsiyon etkisi ile ciltte derinlemesine temizlik sağlar. Cildi yağ, kir ve ölü hücreden arındırır. Zengin mineral kaynağı ile cilt için çok iyi bir mineral desteğidir. Kollajen miktarını arttırır. Yaraların iyileşmesini hızlandırır. Cildi nemlendirir.


ANA İÇERİKLERKİL : Tek başına veya diğer maddelerle karışık olarak kullanılan kil, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, çok amaçlı ve kullanımı son derece basittir. Kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır. Terapi kil, aynı zamanda antiseptik, anti iltihabik ve analjeziktir.GLİSERİN : Çok iyi bir nemlendiricidir. Farma özellikli gliserin kullanılmaktadır. Cildi besleme ve yumuşatma, çatlak ve kurulukları giderme özelliğindedir.


AVOKADO YAĞI  : Avokado yağında bulunan beta karoten, protein, lesitin, yağ asitleri ve A, D, E vitaminleri cildi zararlı UV ışınlarından korur. Kallojen miktarını arttırır ve cildin iyileşme sürecini hızlandırır. Yaşlanma belirtilerini azaltır. Cildi nemlendirir.

ÜRÜN KULLANIMI


Belirtilen miktarda malzemeler metal olmayan bir kapta macun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Göz ve dudak çevresi hariç yüz ve boyun bölgesine, el veya fırça yardımıyla ince bir tabaka halinde uygulanır. Ilık su ile durulanır. Sadece T bölgesi, burun veya alın gibi bölgesel uygulama yapılabilir. İhtiyaca göre maske uygulamasından sonra nemlendirici kullanılabilir.

UYARILAR


Hazırladığınız karışımları bekletmeden taze olarak kullanınız

Maskenin yıkanarak temizlenmesinden sonra geçici bir kızarıklık olabilir, bu doğal bir etkidir. Şayet çok rahatsız ediciyse maskenin bekleme süresi kısaltılabilir.

Uygulama yaptıktan sonra aşırı kaşıntı ve batma hissi oluyorsa bekletmeden yıkamanızı öneririz. Maske göze temas ederse bol su ile yıkayınız.

Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Beklemiş karışımları kullanmayınız.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.