GERİ

21724-RENKSIZ Dermokil Kenevir Tohumu Yağı Yoğun Nemlendirme Mıcellar Makyaj Temizleme Suyu 400 ml

Kdv Dahil
28,32 TL
Bedeninizi Seçin:
Beden Tablosu

STD

Stndart
Sepetinize beden eklenecek.

Ürün ÖzellikleriÖZELLİKLERİ


Alkol içermeyen formülü ile ciltteki kir ve makyaj kalıntılarını temizlerken aynı zamanda cildi tazeler. Makyaj temizliği sonrasında oluşacak kuruluğu engelleyip cildi nemlendirir. Sürekli kullanımda ciltte gözle görülür bir parlaklık sağlar.
ANA İÇERİKLERKenevir tohum  yağı:


*Tenin yapı taşlarını destekleyen içeriği sayesinde cildin nem oranının korunmasını sağlar. Ten esneyebildiği için, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümü azaltmaya yardımcı olur.                                                                           *İltihaplanmalara iyi gelen bu yağ, ciltteki sivilce sorunu için kullanılır. Sivilceleri kurutmaya yardımcı olurken var olan lekelerin geçmesine de katkı sağlar.                                                                                                                                              *İçerdiği omega yağ asitleri cildi yenilemeye destek olur.


Gliserin: Kuruluğu önlemede ve cildin koruyucu bariyerini korumada ve güçlendirmede etkilidir. Cildi nemlendirerek cilde ışıltı kazandırır. Cildin yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar.Hibiscus:

*Antioksidanlar bakımından zengin olan hibiskus, hücre deformasyonuna, cilt yaşlanmasına ve kırışıklıklara karşı etkilidir.

ÜRÜN KULLANIMIBir pamuk yardımıyla yüz ve göz bölgesini temizlemek için ya da makyaj çıkarmak için kullanılabilir. Uygulama, pamukta herhangi bir iz kalmayana kadar tekrarlanmalıdır. Durulama gerektirmez.


UYARILAR


Harici kullanım içindir. Göz ve dudak çevresinde de kullanılabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.