GERİ

21713-RENKSIZ Saç Bakım Kremi 400 ML

Kdv Dahil
25,96 TL
Bedeninizi Seçin:
Beden Tablosu

STD

Stndart
Sepetinize beden eklenecek.

Ürün ÖzellikleriÖZELLİKLERİ

Geliştirilen özel formülü ile, saçınıza canlılık verir, yumuşatarak kolay şekil almasını sağlar. İçerisindeki kil ve keratin ile saçı besler ve güçlendirir. Saçın kimyasal işlemler, fön, tarama, rüzgar ve güneş gibi yıpratıcı etkilere karşı dirençli olmasını sağlar.


ANA İÇERİKLER

KİL : Tek başına veya diğer maddelerle karışık olarak kullanılan kil, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, çok amaçlı ve kullanımı son derece basittir. Kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır. Terapi kil, aynı zamanda antiseptik, anti iltihabik ve analjeziktir.
SHEA BUTTER : Shea yağı linoleik, oleik, stearik ve palmitik asit içeriği ile iyi bir nemlendiricidir. Shea yağını cildinize uyguladığınız zaman bu yağ asitleri ciltte hızla emilir, nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Ciltte tamamen emildiği için de yağlı bir görünüm bırakmaz.Shea butter, nemlendirici ve antioksidan özelliği ile hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.Shea yağı cilt sağlığı olduğu kadar saç sağlığı açısından da faydalıdır. Saçların kırılmasını önlemeye yardımcı olur ve aynı zamanda kepeklerin azalmasına yardımcı olabilir.


ARGAN YAĞI : Saç derisini ve saçı nemlendiren doğal bir nemlendiri kaynağıdır. Bu özelliği ile saç kuruluğuna ve kepeklenmeye iyi gelir. Argan yağı aynı zamanda yıpranmış saçları onarır, canlandırır ve gürleşmesine yardımcı olur. Saça kökten uca bakım yapar. Argan yağı nemlendirici ve antioksidan özellikleri ile iyi bilinen, linoleik asit gibi esansiyel yağ asitleri ile yüklüdür. Argan yağı saç kırıklarını önlemeye ve hasar görmüş saçları onarmaya yardımcı olur. Saç kırılmasından kaynaklanan saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saça esneklik ve parlaklık verir.


KERATİN : Saçın kaybettiği aminoasitleri saça geri kazandırarak saçı nemlendirir, besler ve güçlendirir. Saça hacim ve parlaklık kazandırır. Etkinlik testlerinde, yıpratılmış saçı güçlendirerek esnekliğini ve kırılmaya karşı dayanıklılığını arttırdığı kanıtlanmıştır.


ÜRÜN KULLANIMI


Banyo sonrası temiz ve ıslak saça uygulayınız. Saç uçlarına ağırlık vererek yumuşak hareketlerle tüm saçınıza yediriniz. 1-2 dakika bekletiniz ve bol suyla durulayınız.


UYARILAR


Göz ile temasını önleyiniz, teması halinde bol su ile durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı temiz ve kuru ortamlarda saklayınız.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.