İADE VE DEĞİŞİMDE MUTLAKA FATURA TARAFIMIZA ULAŞMALIDIR. FATURASIZ İŞLEM GERÇEKLEŞTİRİLMEMEKTEDİR.

Kupon Kodu; indirimli ürün veya www.tofisa.com sitemizden yaptığınız alışverişlerde, ürün değiştirmek için hesabınıza tanımlanan kredi bakiyenizdir.

Herhangi bir ürünü değiştirmek istediğinizde sistemimiz tarafından otomatik oluşturularak size SMS yoluyla gönderilen kupon kodunu sepetinizde kullanarak ücretsiz olarak değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kupon kodları her sipariş için sadece bir defa kullanılabilir.

Kupon kodlarını sadece değişim için değil, daha sonra da kullanabilirsiniz, örneğin iade ettiğiniz bir ürünün bize ödediğiniz miktarı hesabınıza Kupon Kodu olarak yüklenir ve dilediğiniz tutardaki ve üründeki siparişte kullanabilirsiniz.

ŞİFRE DEĞİŞTİRME VE YENİ ŞİFRE TALEP ETME

Öncelikle sitemizin sağ üst bölümünde yer alan hesabım ikonuna tıklayınız.

degisim1.jpg (18 KB)Açılan sayfadan şifrenizi biliyorsanız giriş yapabilirsiniz.  Şifrenizi hatırlamıyorsanız, ‘’Şifremi Unuttum’’ seçeneğini tıklayınız.

degisim2.jpg (24 KB)Açılan sayfada yer alan iki seçenekten hangisi ile kayıt olduysanız onu seçerek bilgilerinizi giriniz.

1-Sadece telefon numarası ile kayıt olduysanız ‘’Telefon Numara Gönder’’ seçeneğini işaretleyip, numaranızı girin ve arından ‘’ŞİFRE GÖNDER’’ butonuna tıklayınız.


 degisim3.jpg (20 KB)

2-E-Posta adresi ile kayıt olduysanız e-posta adresinize gönderilecek olan linke tıklayıp şifre sıfırlanacaktır.


degisim4.jpg (22 KB)Aşağıdaki gibi bir SMS gelecek ve içeriğinde şifreniz yazacaktır.

sifre-unuttum-5.jpeg (32 KB)Ardından mesajda paylaşılan ‘’Üye Girişi’’ sayfasına tıklayarak yeni şifrenizle giriş sağlayabilirsiniz.


DEĞİŞİM Nasıl Yapılır?

Değiştirmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile ''Tofisa.com'' ismini kullanarak bize geri gönderiniz. Siparişiniz elimize ulaştığında kontroller gerçekleştirilerek tarafınıza değişimin onaylandığına dair bir SMS göndereceğiz. SMS içeriğinde yer alan KUPON KODUNU sipariş esnasında aşağıdaki görsel anlatımda olduğu gibi kullanarak değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Size gelecek olan SMS'in bir örneğini aşağıda görebilirsiniz.

sifre-hatirlatma.jpeg (33 KB)

Daha sonra değiştirmek istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve ardından sepet sayfasına gelin.


kupon1.jpg (32 KB)


Sepet sayfasında yukarıdaki örnekte gösterildiği gibi ‘’İndirim Kuponu’’ alanına az önce kopyaladığınız hediye çekini yapıştırın ve ardından uygula butonuna tıklayın.kupon2.jpg (37 KB)

Yukarıdaki örnekte gösterildiği gibi kupon indiriminiz sepet sayfasında uygulanmış olacaktır.
Ardından siparişinizi tamamlamak üzere ‘’Satın Al’’ butonuna tıklayarak, sipariş süreçlerini tamamlamanız yeterli olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.