TESETTÜR TRİKO

Tesettür Triko, kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında en başta gelir. Kış aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden olan triko kazaklar, triko yelekler, triko pantolonlar dahi bu ürün grubunun içine girer. Trikoların hayatımızda çok büyük bir yeri vardır. Özellikle kadınların tarzları sebebiyle seçici oldukları kıyafet dünyası içinde trikolarda yerini almış ve kadınlar için özel tasarım triko ürünleri üretilmiştir.

Tesettür Triko Nedir?

Tesettür Triko Nedir sorusunun cevabı aslında çok ama çok eskilere dayanır. Eskiden yünden ya da pamuk ipliğinin örülmüş haline triko denir. Elbette günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok trikotaj ürünü piyasada yerini almıştır. İpliğine göre değişiklik gösteren triko ürünlerin içinde tesettür triko modelleri de kendi yerini almış ve kadınların seçimlerine sunulmuştur. Tesettür Trikoyu her kadın tercih eder. Ne sıcak, ne de soğuk tutacak ürünleri arayıp, özellikle bulurlar. Ve kadınların seçim konusunda ne kadar hassas olduğunu düşünürsek, triko kumaşlardan üretilen ürünler bu seçimlerin arasından kolaylıkla ayrılmış ve kadınların kış aylarındaki vazgeçilmez ürünleri arasında girmiş. Elbette triko denince aklımıza ilk olarak tesettür triko kazak modelleri gelmekte. Ama trikotajın çok geniş bir ürün yelpazesi var. İşte bunları aşağıda başlıklar halinde sizler için yazdık.

TESETTÜR TRİKO ELBİSE

Tesettür Triko Elbise

Tesettür Triko Elbise Modelleri, yekpare tasarımıyla hem kullanımı kolaydır, hem de pratiktir, bu sebeple kadınların tercihleri arasında ilk sırada yer alır. Kolay kullanımından kastı, tek parça olduğu için hızlıca giyilebilir ve çıkarılabilir. Makine de kolayca yıkanabilir, kumaşı nedeniyle genelde diğer çamaşırlarla birlikte yıkanmasında bir sakınca yoktur. Yine de yıkama talimatına uyulması gerekir.

Ve tesettür tirko elbise modellerine göre de değişkenlik gösterir. Tek parça olan modellerin yanında, iki parça ve üç parça olan modeller de tercih edilen modelleri de vardır.

İki parça tesettür triko elbise modelleri kazak ve etekten oluşmaktadır. Kazak ve eteklerin iki farklı kıyafetten oluşması nedeniyle, kadınlar kazakları ya da etekleri farklı ürünlerle de kullanabilmektedir. Üç parçadan oluşan tesettür triko elbiseleri ise ekstran bir yeleğe sahiptir. Kadınlar özellikle üç parça olan tesettür triko elbiseleri daha çok tercih ederler.

Tesettür Triko Elbiseler elbette bunlarla sınırlı değil. Sitemizden örnek vermemiz gerekirse, balon kollu triko elbiseler 2020’nin modası oldu. Çok fazla renk seçeneği olması nedeniyle bu ürünün çok satanlarda yer alması zaten kaçınılmazdı. Ayrıca tasarımcılarımız güncel modelleri de takip ederek, kadınların giyimlerine dair güzel geri dönüşlerle bu modelleri oluşturdular.

TL
59.90 TL
Now: 29.90 TL
TL
79.90 TL
Now: 49.90 TL
TL
79.90 TL
Now: 49.90 TL
Total of 3 items are displayed.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.